300 000 €
3333 €/m²
Property 58058 photo 1
Property 58058 photo 2
Property 58058 photo 3
Property 58058 photo 4
Property 58058 photo 5
Property 58058 photo 6
Property 58058 photo 7
Property 58058 photo 8
Property 58058 photo 9
Property 58058 photo 10
Property 58058 photo 11
Property 58058 photo 12

Detalji

  • Godina izgradnje: 2010
  • Godina renoviranja: 2021
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 5500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 90 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
250 000 € 220 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 62029
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 62330
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 62799
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 6944 €/m²
  • Kod objekta 62803
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 6756 €/m²
  • Kod objekta 62805
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 11363 €/m²
  • Kod objekta 62959
  • Kvadratura 22 m²
  • Udaljenost od mora 4148 m
Za prodaju
250 000 € 9615 €/m²
  • Kod objekta 62960
  • Kvadratura 26 m²
  • Udaljenost od mora 4148 m
Za prodaju
250 000 € 8333 €/m²
  • Kod objekta 62961
  • Kvadratura 30 m²
  • Udaljenost od mora 4148 m
Za prodaju
250 000 € 7812 €/m²
  • Kod objekta 62967
  • Kvadratura 32 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
250 000 € 8064 €/m²
  • Kod objekta 63006
  • Kvadratura 31 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter