Prodato

Prodaja - Poslovni prostor 400 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar
Na upit
Property 574 photo 1
Property 574 photo 2
Property 574 photo 3
Property 574 photo 4
  • Kod objekta 574
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Poslovni prostor
  • Kvadratura 400 m²
  • Region Atina
  • Mesto Atina - Centar (Atika)

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 400 kv.m u Atini. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
80 000 € 1333 €/m²
  • Kod objekta 48586
  • Kvadratura 60 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
70 000 € 1093 €/m²
  • Kod objekta 49317
  • Kvadratura 64 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
220 000 € 745 €/m²
  • Kod objekta 50568
  • Kvadratura 295 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
170 000 € 1307 €/m²
  • Kod objekta 50599
  • Kvadratura 130 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
470 000 € 552 €/m²
  • Kod objekta 51364
  • Kvadratura 850 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
177 000 € 1023 €/m²
  • Kod objekta 51783
  • Kvadratura 173 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
70 000 € 2592 €/m²
  • Kod objekta 59345
  • Kvadratura 27 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
285 000 € 712 €/m²
  • Kod objekta 60958
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
265 000 € 590 €/m²
  • Kod objekta 60960
  • Kvadratura 449 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
75 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 63717
  • Kvadratura 50 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m

Prijava za Newsletter