650 000 €
125 €/m²
Property 57279 photo 1
Property 57279 photo 2
Property 57279 photo 3
Property 57279 photo 4
Property 57279 photo 5
Property 57279 photo 6
Property 57279 photo 7
Property 57279 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 88 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5159 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 194 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
600 000 € 454 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 48715
  • Kvadratura 8300 m²
  • Udaljenost od mora 292 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 50802
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
570 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 51153
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
530 000 € 380 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 52598
  • Kvadratura 4200 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
540 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 54569
  • Kvadratura 18977 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 56505
  • Kvadratura 11174 m²
  • Udaljenost od mora 1850 m
Za prodaju
800 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 56706
  • Kvadratura 14549 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
695 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 57192
  • Kvadratura 3518 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
650 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 57279
  • Kvadratura 5159 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
640 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 57571
  • Kvadratura 3200 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter