Prodaja - Poslovni prostor 255 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Chania Platanija Omiljeno
900 000 €
3529 €/m²
Property 56741 photo 1
Property 56741 photo 2
Property 56741 photo 3
Property 56741 photo 4
Property 56741 photo 5
Property 56741 photo 6
Property 56741 photo 7
Property 56741 photo 8
Property 56741 photo 9
Property 56741 photo 10
Property 56741 photo 11
Property 56741 photo 12
Property 56741 photo 13
Property 56741 photo 14
Property 56741 photo 15
Property 56741 photo 16
Property 56741 photo 17
Property 56741 photo 18
Property 56741 photo 19
Property 56741 photo 20
Property 56741 photo 21
Property 56741 photo 22
Property 56741 photo 23
Property 56741 photo 24
Property 56741 photo 25
Property 56741 photo 26
Property 56741 photo 27
Property 56741 photo 28
Property 56741 photo 29
Property 56741 photo 30
Property 56741 photo 31
Property 56741 photo 32

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Godina renoviranja: 2022
  • Broj soba: 5
  • Udaljeno od mora: 1800 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 365 km

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 255 kv.m na Kritu. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 200 000 € 485 €/m²
  • Kod objekta 34693
  • Kvadratura 2470 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 067 000 € 2134 €/m²
  • Kod objekta 38540
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 1833 €/m²
  • Kod objekta 40427
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
1 070 000 € 3354 €/m²
  • Kod objekta 42030
  • Kvadratura 319 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Investicija Za prodaju
1 100 000 € 3678 €/m²
  • Kod objekta 43238
  • Kvadratura 299 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
1 000 000 € 1577 €/m²
  • Kod objekta 45698
  • Kvadratura 634 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
1 100 000 € 1641 €/m²
  • Kod objekta 50590
  • Kvadratura 670 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
1 200 000 € 800 000 € 2388 €/m²
  • Kod objekta 51579
  • Kvadratura 335 m²
  • Udaljenost od mora 139 m
Za prodaju
1 160 000 € 960 000 € 1371 €/m²
  • Kod objekta 52939
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 100 000 € 1057 €/m²
  • Kod objekta 62078
  • Kvadratura 1040 m²
  • Udaljenost od mora 10 m

Prijava za Newsletter