85 000 €
1889 €/m²
Property 56650 photo 1
Property 56650 photo 2
Property 56650 photo 3
Property 56650 photo 4
Property 56650 photo 5
Property 56650 photo 6
Property 56650 photo 7
Property 56650 photo 8
Property 56650 photo 9
Property 56650 photo 10

Detalji

  • Godina izgradnje: 1986
  • Godina renoviranja: 2022
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 80 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 45 kv.m na Olimpska regija. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, lift, grejanje.

Za prodaju
120 000 € 1714 €/m²
  • Kod objekta 6569
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
120 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 46726
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
120 000 € 1411 €/m²
  • Kod objekta 62896
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
98 000 € 2177 €/m²
  • Kod objekta 63111
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
115 000 € 1437 €/m²
  • Kod objekta 63112
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
111 000 € 932 €/m²
  • Kod objekta 63260
  • Kvadratura 119 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
100 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 63388
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
110 000 € 100 000 € 1754 €/m²
  • Kod objekta 64010
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
105 000 € 2763 €/m²
  • Kod objekta 64177
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
110 000 € 909 €/m²
  • Kod objekta 64459
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter