550 000 € 480 000 €
5455 €/m²
Property 56427 photo 1
Property 56427 photo 2
Property 56427 photo 3
Property 56427 photo 4
Property 56427 photo 5
Property 56427 photo 6
Property 56427 photo 7
Property 56427 photo 8
Property 56427 photo 9
Property 56427 photo 10
Property 56427 photo 11
Property 56427 photo 12
Property 56427 photo 13
Property 56427 photo 14
Property 56427 photo 15
Property 56427 photo 16
Property 56427 photo 17
Property 56427 photo 18
Property 56427 photo 19
Property 56427 photo 20
Property 56427 photo 21
Property 56427 photo 22
Property 56427 photo 23
Property 56427 photo 24
Property 56427 photo 25
Property 56427 photo 26

Detalji

  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 88 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
580 000 € 6170 €/m²
  • Kod objekta 36378
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 36714
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 6896 €/m²
  • Kod objekta 36956
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
700 000 € 4320 €/m²
  • Kod objekta 38732
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 3508 €/m²
  • Kod objekta 41764
  • Kvadratura 171 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
550 000 € 6111 €/m²
  • Kod objekta 41930
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 50894
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
597 000 € 2926 €/m²
  • Kod objekta 50958
  • Kvadratura 204 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
665 000 € 590 000 € 7564 €/m²
  • Kod objekta 52052
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
550 000 € 4365 €/m²
  • Kod objekta 52069
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter