Prodato

Prodaja - Vila 500 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika
Na upit
Property 562 photo 1
Property 562 photo 2
Property 562 photo 3
Property 562 photo 4
Property 562 photo 5
Property 562 photo 6
Property 562 photo 7
Property 562 photo 8
Property 562 photo 9
Property 562 photo 10
Property 562 photo 11
Property 562 photo 12
Property 562 photo 13
Property 562 photo 14
Property 562 photo 15
Property 562 photo 16
Property 562 photo 17
Property 562 photo 18
Property 562 photo 19
  • Kod objekta 562
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 500 m²
  • Površina placa 7000 m²
  • Region Atika
  • Mesto Ostatak Atika (Atika)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2002
  • Broj soba: 5
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pogled na more
  • Bazen
  • Podigni
  • Kamin

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 500 kv.m na Atici. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, bazen, parking, lift.

Za prodaju
600 000 € 1558 €/m²
  • Kod objekta 9429
  • Kvadratura 385 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 500 000 € 2873 €/m²
  • Kod objekta 9439
  • Kvadratura 870 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
1 450 000 € 1 300 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 10664
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 050 000 € 700 000 € 2121 €/m²
  • Kod objekta 10879
  • Kvadratura 330 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 800 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 12116
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 300 000 € 3939 €/m²
  • Kod objekta 12211
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 21000 m
Za prodaju
2 000 000 € 1 500 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 12965
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 13
Za prodaju
1 600 000 € 1 400 000 € 4827 €/m²
  • Kod objekta 12999
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
3 600 000 € 1 900 000 € 3166 €/m²
  • Kod objekta 13516
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 200 000 € 2 000 000 € 5263 €/m²
  • Kod objekta 14275
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 9

Prijava za Newsletter