1 190 000 €
5891 €/m²
Property 55902 photo 1
Property 55902 photo 2
Property 55902 photo 3
Property 55902 photo 4
Property 55902 photo 5
Property 55902 photo 6
Property 55902 photo 7
Property 55902 photo 8
Property 55902 photo 9
Property 55902 photo 10

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 1600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 202 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i bazen, parking, baštu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
1 711 000 € 6067 €/m²
  • Kod objekta 41307
  • Kvadratura 282 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 400 000 € 1 200 000 € 6486 €/m²
  • Kod objekta 41720
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 400 000 € 5622 €/m²
  • Kod objekta 42409
  • Kvadratura 249 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 550 000 € 6739 €/m²
  • Kod objekta 44267
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 500 000 € 7500 €/m²
  • Kod objekta 44592
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 476 000 € 2544 €/m²
  • Kod objekta 44993
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 463 700 € 4158 €/m²
  • Kod objekta 45384
  • Kvadratura 352 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 698 095 € 4601 €/m²
  • Kod objekta 45520
  • Kvadratura 369 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 761 616 € 4482 €/m²
  • Kod objekta 45527
  • Kvadratura 393 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 590 000 € 2531 €/m²
  • Kod objekta 45606
  • Kvadratura 628 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m

Prijava za Newsletter