Prodaja - Vila 440 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
1 395 000 €
3170 €/m²
Property 44227 photo 1
Property 44227 photo 2
Property 44227 photo 3
Property 44227 photo 4
Property 44227 photo 5
Property 44227 photo 6
Property 44227 photo 7
Property 44227 photo 8
Property 44227 photo 9
Property 44227 photo 10
Property 44227 photo 11
Property 44227 photo 12
Property 44227 photo 13
Property 44227 photo 14
Property 44227 photo 15
Property 44227 photo 16
  • Kod objekta 44227
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 440 m²
  • Površina placa 650 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Stanje: U izgradnji
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Podigni

Opis

Na prodaju vila od 440 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, lift.

Za prodaju
2 000 000 € 5405 €/m²
  • Kod objekta 26804
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 000 000 € 4237 €/m²
  • Kod objekta 30357
  • Kvadratura 472 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 000 000 € 1 600 000 € 3911 €/m²
  • Kod objekta 30390
  • Kvadratura 409 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 995 000 € 6313 €/m²
  • Kod objekta 33352
  • Kvadratura 316 m²
  • Udaljenost od mora 16 m
Za prodaju
2 000 000 € 4545 €/m²
  • Kod objekta 35703
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 750 000 € 1 450 000 € 5576 €/m²
  • Kod objekta 38319
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 674 400 € 5600 €/m²
  • Kod objekta 43001
  • Kvadratura 299 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 000 000 € 3508 €/m²
  • Kod objekta 44449
  • Kvadratura 570 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 800 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 44621
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 500 000 € 3409 €/m²
  • Kod objekta 47537
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter