620 000 €
2296 €/m²
Property 54317 photo 1
Property 54317 photo 2
Property 54317 photo 3
Property 54317 photo 4
Property 54317 photo 5
Property 54317 photo 6
Property 54317 photo 7
Property 54317 photo 8
Property 54317 photo 9
Property 54317 photo 10
Property 54317 photo 11
Property 54317 photo 12
Property 54317 photo 13
Property 54317 photo 14

Detalji

  • Godina izgradnje: 2023
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: gas
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 1700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodajumezoneta od 270 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i zajednički bazen, kamin, parking, baštu, roštilj, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 6403
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
580 000 € 2636 €/m²
  • Kod objekta 7520
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
520 000 € 4160 €/m²
  • Kod objekta 8412
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
590 000 € 2622 €/m²
  • Kod objekta 11348
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
674 650 € 2418 €/m²
  • Kod objekta 11617
  • Kvadratura 279 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
860 000 € 3909 €/m²
  • Kod objekta 12902
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
750 000 € 1875 €/m²
  • Kod objekta 14152
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
550 000 € 2244 €/m²
  • Kod objekta 16355
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
525 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 23786
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
650 000 € 2031 €/m²
  • Kod objekta 25949
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter