Prodato
280 000 € 265 000 €
2819 €/m²
Property 52020 photo 1
Property 52020 photo 2
Property 52020 photo 3
Property 52020 photo 4
Property 52020 photo 5
Property 52020 photo 6
Property 52020 photo 7
Property 52020 photo 8
Property 52020 photo 9
Property 52020 photo 10
Property 52020 photo 11
Property 52020 photo 12
Property 52020 photo 13
Property 52020 photo 14
Property 52020 photo 15
Property 52020 photo 16

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2023
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 80 m
  • Udaljenost od grada: 20 km
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodajumezoneta od 94 kv.m na Kritu. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, baštu, grejanje.

Nepokretnost je rezervisana!

Za prodaju
240 000 € 2823 €/m²
  • Kod objekta 33752
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
235 000 € 2043 €/m²
  • Kod objekta 49454
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
353 500 € 310 000 € 2818 €/m²
  • Kod objekta 50242
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 56378
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 56379
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
342 000 € 2478 €/m²
  • Kod objekta 57226
  • Kvadratura 138 m²
  • Broj soba 5
Preporučujemo Za prodaju
399 000 € 1882 €/m²
  • Kod objekta 58339
  • Kvadratura 212 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
320 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 62321
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
290 000 € 5471 €/m²
  • Kod objekta 64535
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
320 000 € 3047 €/m²
  • Kod objekta 64567
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter