490 000 €
1815 €/m²
Property 51881 photo 1
Property 51881 photo 2
Property 51881 photo 3
Property 51881 photo 4
Property 51881 photo 5
Property 51881 photo 6
Property 51881 photo 7
Property 51881 photo 8
Property 51881 photo 9
Property 51881 photo 10
Property 51881 photo 11
Property 51881 photo 12
Property 51881 photo 13
Property 51881 photo 14
Property 51881 photo 15
Property 51881 photo 16
Property 51881 photo 17
Property 51881 photo 18
Property 51881 photo 19
Property 51881 photo 20
Property 51881 photo 21
Property 51881 photo 22
Property 51881 photo 23
Property 51881 photo 24
Property 51881 photo 25
Property 51881 photo 26
Property 51881 photo 27
Property 51881 photo 28
Property 51881 photo 29
Property 51881 photo 30
Property 51881 photo 31
Property 51881 photo 32
Property 51881 photo 33

Detalji

  • Godišnja isplativost: 4,41%
  • Godina izgradnje: 2006
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 270 kv.m u predgrađu Soluna. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, WC, 2 ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i kamin, tende, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, ostavu.

Lokacija

Panoramske slike

Slične ponude

Za prodaju
490 000 € 1441 €/m²
  • Kod objekta 31243
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
430 000 € 1165 €/m²
  • Kod objekta 31393
  • Kvadratura 369 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
530 000 € 1514 €/m²
  • Kod objekta 32950
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
500 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 38686
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
410 000 € 2009 €/m²
  • Kod objekta 39266
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 982 €/m²
  • Kod objekta 39613
  • Kvadratura 560 m²
  • Broj soba 12
Za prodaju
535 000 € 4022 €/m²
  • Kod objekta 40626
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
600 000 € 1578 €/m²
  • Kod objekta 43019
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
695 000 € 2316 €/m²
  • Kod objekta 43137
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter