Prodaja - Zemljište 4000 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija OMILjENO
400 000 €
100 €/m²
Property 3645 photo 1
Property 3645 photo 2
Property 3645 photo 3
Property 3645 photo 4
Property 3645 photo 5
Property 3645 photo 6
Property 3645 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od grada: 12 km
  • Udaljenost od aerodroma: 77 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4000 kv.m. na Sitoniji (Halkidiki).То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
380 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 20233
  • Kvadratura 6013 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
540 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 22777
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
450 000 € 64 €/m²
  • Kod objekta 24946
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
450 000 € 112 €/m²
  • Kod objekta 25290
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
450 000 € 69 €/m²
  • Kod objekta 29202
  • Kvadratura 6460 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
520 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 30611
  • Kvadratura 5200 m²
  • Udaljenost od mora 170 m
Za prodaju
380 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 33204
  • Kvadratura 15120 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
500 000 € 320 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 33674
  • Kvadratura 30600 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
430 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 35743
  • Kvadratura 12500 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
430 000 € 84 €/m²
  • Kod objekta 39413
  • Kvadratura 5078 m²
  • Udaljenost od mora 220 m

Prijava za Newsletter