Prodaja - Kuća 256 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Bilten Kardia
480 000 €
1875 €/m²
Property 51028 photo 1
Property 51028 photo 2
Property 51028 photo 3
Property 51028 photo 4
Property 51028 photo 5
Property 51028 photo 6
Property 51028 photo 7
Property 51028 photo 8
Property 51028 photo 9
Property 51028 photo 10
Property 51028 photo 11
Property 51028 photo 12
Property 51028 photo 13
Property 51028 photo 14
Property 51028 photo 15
Property 51028 photo 16
Property 51028 photo 17
Property 51028 photo 18
Property 51028 photo 19
Property 51028 photo 20
Property 51028 photo 21
Property 51028 photo 22
Property 51028 photo 23
Property 51028 photo 24
Property 51028 photo 25
Property 51028 photo 26
Property 51028 photo 27
Property 51028 photo 28
Property 51028 photo 29
Property 51028 photo 30
Property 51028 photo 31

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2000
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 256 kv.m u predgrađu Soluna. u suterenu se sastoji od na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Kuća Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
535 000 € 4022 €/m²
  • Kod objekta 40626
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
600 000 € 1578 €/m²
  • Kod objekta 43019
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
695 000 € 2316 €/m²
  • Kod objekta 43137
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
550 000 € 1964 €/m²
  • Kod objekta 43329
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
460 000 € 1586 €/m²
  • Kod objekta 47234
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
590 000 € 1404 €/m²
  • Kod objekta 49259
  • Kvadratura 420 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
385 000 € 2081 €/m²
  • Kod objekta 50306
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
600 000 € 2857 €/m²
  • Kod objekta 50328
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
650 000 € 2166 €/m²
  • Kod objekta 50685
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
480 000 € 1875 €/m²
  • Kod objekta 51028
  • Kvadratura 256 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter