Prodaja - Zemljište 500 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra
190 000 €
380 €/m²
Property 50716 photo 1
Property 50716 photo 2
Property 50716 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 75 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 500 kv.m. na Kasandri (Halkidiki).

Za prodaju
250 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 38372
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
250 000 € 57 €/m²
  • Kod objekta 40504
  • Kvadratura 4327 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
250 000 € 57 €/m²
  • Kod objekta 40505
  • Kvadratura 4327 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
200 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 40574
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 950 m
Za prodaju
245 000 € 700 €/m²
  • Kod objekta 40642
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 360 m
Za prodaju
220 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 42298
  • Kvadratura 8150 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
200 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 42546
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
160 000 € 95 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 42563
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 950 m
Za prodaju
195 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 43028
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
220 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 43037
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 550 m

Prijava za Newsletter