Prodato

Izdavanje - Stan 102 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika
Na upit
Property 499 photo 1
Property 499 photo 2
Property 499 photo 3
Property 499 photo 4
Property 499 photo 5
Property 499 photo 6
Property 499 photo 7
Property 499 photo 8
Property 499 photo 9
Property 499 photo 10
Property 499 photo 11
Property 499 photo 12
Property 499 photo 13
Property 499 photo 14
Property 499 photo 15
  • Kod objekta 499
  • Za prodaju, za izdavanje Izdavanje
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 102 m²
  • Region Atika
  • Mesto Ostatak Atika (Atika)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2011
  • Plaža: песчаный
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pogled na more
  • Kamin

Opis

Za izdavanje stan od 102 kv.m na Atici. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, parking.

Za prodaju
235 000 € 2117 €/m²
  • Kod objekta 65371
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 4189 €/m²
  • Kod objekta 65372
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
120 000 € 3529 €/m²
  • Kod objekta 65373
  • Kvadratura 34 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
210 000 € 2333 €/m²
  • Kod objekta 65401
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 3921 €/m²
  • Kod objekta 65519
  • Kvadratura 51 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
300 000 € 5769 €/m²
  • Kod objekta 65576
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
210 000 € 4117 €/m²
  • Kod objekta 65599
  • Kvadratura 51 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
365 000 € 5289 €/m²
  • Kod objekta 65767
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
230 000 € 4339 €/m²
  • Kod objekta 65790
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
280 000 € 5090 €/m²
  • Kod objekta 65794
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter