Prodato

Prodaja - Stan 40 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Opština
45 500 €
1138 €/m²
Property 497 photo 1
Property 497 photo 2
Property 497 photo 3
Property 497 photo 4
Property 497 photo 5
Property 497 photo 6
Property 497 photo 7
Property 497 photo 8
Property 497 photo 9
Property 497 photo 10
Property 497 photo 11
Property 497 photo 12
  • Kod objekta 497
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 40 m²
  • Region Solun
  • Mesto Solun - Opština (Solun)
  • Broj soba 2

Detalji

  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 2: салон с кухней и комната, ванная
  • Ostale pogodnosti: отопление, рядом будет построена станция метро, квартира 50 кв.м с одной спальной - 40 500 евро, квартира 60 кв.м. и 70 кв.м с двумя спальными - 60 000 евро и 80 000 евро соответственно.
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Pogled na more

Opis

Na prodaju stan od 40 kv.m u Solunu. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
65 000 € 1911 €/m²
  • Kod objekta 62505
  • Kvadratura 34 m²
  • Broj soba 2
Investicija Za prodaju
60 000 € 57 000 € 1727 €/m²
  • Kod objekta 63117
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
64 000 € 2206 €/m²
  • Kod objekta 63795
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
68 000 € 2266 €/m²
  • Kod objekta 64155
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
65 000 € 2166 €/m²
  • Kod objekta 64439
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
63 000 € 2100 €/m²
  • Kod objekta 64564
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Investicija Za prodaju
68 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 64669
  • Kvadratura 20 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
65 000 € 55 000 € 1375 €/m²
  • Kod objekta 64684
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
62 000 € 2480 €/m²
  • Kod objekta 64905
  • Kvadratura 25 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
68 000 € 1172 €/m²
  • Kod objekta 64962
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter