Prodaja - Zemljište 8100 m² na Jonskim ostrvima

Grčka Jonska ostrva Prefektura Kefallinia Bilten Lefki
420 000 €
51 €/m²
Property 49139 photo 1
Property 49139 photo 2
Property 49139 photo 3
Property 49139 photo 4
Property 49139 photo 5
Property 49139 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od grada: 15 km
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8100 kv.m. na Jonskim ostrvima. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
450 000 € 775 €/m²
  • Kod objekta 5462
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
500 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 16935
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 18124
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 33 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 18125
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 22763
  • Kvadratura 17000 m²
  • Udaljenost od mora 60 m
Za prodaju
530 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 43885
  • Kvadratura 6179 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
420 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 49139
  • Kvadratura 8100 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
450 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 66146
  • Kvadratura 7600 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter