23 nekretnina 2 stranice

Za prodaju
430 000 € 2945 €/m²
  • Kod objekta 18716
  • Kvadratura 146 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
170 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 24142
  • Kvadratura 6113 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
110 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 24180
  • Kvadratura 5491 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 940 000 € 3566 €/m²
  • Kod objekta 30367
  • Kvadratura 544 m²
  • Broj soba 18
Za prodaju
250 000 € 384 €/m²
  • Kod objekta 30773
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
120 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 39286
  • Kvadratura 1050 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
1 100 000 € 1222 €/m²
  • Kod objekta 41789
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
110 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 41976
  • Kvadratura 14700 m²
  • Udaljenost od mora 3250 m
Za prodaju
690 000 € 3150 €/m²
  • Kod objekta 45986
  • Kvadratura 219 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
420 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 49139
  • Kvadratura 8100 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
325 000 € 1969 €/m²
  • Kod objekta 50056
  • Kvadratura 165 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 000 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 50059
  • Kvadratura 27200 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
1 000 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 50062
  • Kvadratura 14000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
220 000 € 77 €/m²
  • Kod objekta 58393
  • Kvadratura 2840 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Nekretnine na Kefaloniji, Grčka

Otkrijte jedinstveni šarm prefekture Kefalonija, jedne od najatraktivnijih destinacija za nekretnine u Grčkoj. Poznata po kristalno čistim vodama, bujnim zelenim pejzažima i autentičnom ostrvskom načinu života, Kefalonija pruža odlične mogućnosti za kuće za odmor, investicione nekretnine i trajno stanovanje.

Zašto kupiti nekretninu na Kefaloniji

Kefalonija spaja prirodne lepote sa opuštenim i bezbednim načinom života. Regija je poznata po plažama koje su osvajale nagrade, poput Mirtiosa, slikovitih sela kao što su Asos i Fiskardo, i modernoj infrastrukturi koja podržava i turizam i život tokom cele godine. Lokalni aerodrom sa direktnim međunarodnim letovima i pouzdane trajektne veze čine ostrvo lako dostupnim iz Evrope i iz kontinentalne Grčke.

Cene nekretnina na Kefaloniji i dalje su konkurentne u odnosu na druga popularna grčka ostrva, nudeći odličan odnos cene i kvaliteta. Od tradicionalnih kamenih kuća i vila uz obalu do modernih apartmana i parcela spremnih za razvoj, ovdašnje tržište nekretnina ima opcije za svaki budžet i stil života.

Vrste nekretnina dostupne

  • Vile na samoj plaži: Luksuzni domovi sa panoramskim pogledom na more, privatnim bazenima i direktnim pristupom obali.
  • Tradicionalne seoske kuće: Renovirane ili novoizgrađene kuće koje čuvaju lokalnu jonsku arhitekturu.
  • Stanovi i maisonete: Praktična rešenja za kuće za odmor „zaključaj i ostavi“ ili za prihod od izdavanja.
  • Investicione nekretnine: Mali hoteli, pansiona i kompleksi za iznajmljivanje u popularnim turističkim zonama.