1 200 000 €
112 €/m²
Property 48669 photo 1
Property 48669 photo 2
Property 48669 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 10632 kv.m. u Limasol. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
1 100 000 € 303 €/m²
  • Kod objekta 32207
  • Kvadratura 3625 m²
  • Udaljenost od mora 950 m
Za prodaju
1 200 000 € 1 000 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 37033
  • Kvadratura 11914 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
1 500 000 € 897 €/m²
  • Kod objekta 40660
  • Kvadratura 1672 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 700 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 40677
  • Kvadratura 15600 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 280 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 41151
  • Kvadratura 19000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
1 300 000 € 117 €/m²
  • Kod objekta 44446
  • Kvadratura 11085 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
1 500 000 € 174 €/m²
  • Kod objekta 46532
  • Kvadratura 8607 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
1 200 000 € 112 €/m²
  • Kod objekta 48669
  • Kvadratura 10632 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
1 300 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 53139
  • Kvadratura 40135 m²
Za prodaju
1 190 250 € 1150 €/m²
  • Kod objekta 56540
  • Kvadratura 1035 m²
  • Udaljenost od mora 630 m

Prijava za Newsletter