Prodato

Prodaja - Stan 120 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra
116 000 €
967 €/m²
Property 486 photo 1
Property 486 photo 2
Property 486 photo 3
Property 486 photo 4
Property 486 photo 5
Property 486 photo 6
Property 486 photo 7

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Plaža: песчаный
  • Broj soba: 4: просторный салон с кухней и 3 комнаты, ванная (с душем) и туалет
  • Ostale pogodnosti: Кладовая
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 94 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pogled na more

Opis

Na prodaju stan od 120 kv.m na Kasandri (Halkidiki). Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, parking.

Za prodaju
165 000 € 2200 €/m²
  • Kod objekta 62625
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 62637
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
95 000 € 2714 €/m²
  • Kod objekta 62787
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
165 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 63049
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
144 000 € 3200 €/m²
  • Kod objekta 63435
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 63454
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
135 000 € 3139 €/m²
  • Kod objekta 63594
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
120 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 63948
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 2741 €/m²
  • Kod objekta 63975
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
123 000 € 2673 €/m²
  • Kod objekta 64081
  • Kvadratura 46 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter