Prodato

Prodaja - Mezoneta 92 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Nea Skioni
Na upit
Property 48393 photo 1
Property 48393 photo 2
Property 48393 photo 3
Property 48393 photo 4
Property 48393 photo 5
Property 48393 photo 6
Property 48393 photo 7
Property 48393 photo 8
Property 48393 photo 9
Property 48393 photo 10
Property 48393 photo 11
Property 48393 photo 12
Property 48393 photo 13
Property 48393 photo 14
Property 48393 photo 15
Property 48393 photo 16
Property 48393 photo 17
Property 48393 photo 18
Property 48393 photo 19
Property 48393 photo 20

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2011
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 100 km

Opis

Na prodajumezoneta od 92 kv.m na Kasandri (Halkidiki). Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je Raspored enterijer. Poseduje i klima uređaj, grejanje, alarm.

Za prodaju
295 000 € 3687 €/m²
  • Kod objekta 62791
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
235 000 € 2473 €/m²
  • Kod objekta 62845
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
215 000 € 3071 €/m²
  • Kod objekta 63064
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
680 000 € 3317 €/m²
  • Kod objekta 63065
  • Kvadratura 205 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
680 000 € 3317 €/m²
  • Kod objekta 63067
  • Kvadratura 205 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 63134
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
600 000 € 5454 €/m²
  • Kod objekta 63492
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
234 000 € 2888 €/m²
  • Kod objekta 63592
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
255 000 € 2712 €/m²
  • Kod objekta 63593
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
330 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 63641
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter