Prodaja - Kuća 65 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Kalliteja
250 000 €
3846 €/m²
Property 47715 photo 1
Property 47715 photo 2
Property 47715 photo 3
Property 47715 photo 4
Property 47715 photo 5
Property 47715 photo 6
Property 47715 photo 7
Property 47715 photo 8
Property 47715 photo 9
Property 47715 photo 10
Property 47715 photo 11
Property 47715 photo 12
Property 47715 photo 13
Property 47715 photo 14
Property 47715 photo 15
Property 47715 photo 16
Property 47715 photo 17
Property 47715 photo 18
Property 47715 photo 19
Property 47715 photo 20

Detalji

  • Godina izgradnje: 2000
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 79 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 65 kv.m na Kasandri (Halkidiki). kuća 2 spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na šumu.Poseduje i nameštaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, ostavu.