Prodato
Property 477 photo 1
Property 477 photo 2
Property 477 photo 3
Property 477 photo 4
Property 477 photo 5
Property 477 photo 6
Property 477 photo 7
Property 477 photo 8
Property 477 photo 9
Property 477 photo 10
Property 477 photo 11
Property 477 photo 12
Property 477 photo 13
Property 477 photo 14
Property 477 photo 15
Property 477 photo 16

Detalji

  • Godina izgradnje: 2011
  • Plaža: песчано-галичный
  • Broj soba: 2: гостиная с кухней и комната, туалет с душевой
  • Ostale pogodnosti: Кухонная мебель, общая территория с оливковыми деревьями. Биоочистка.
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 650 m
  • Udaljenost od aerodroma: 94 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pogled na more
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 45 kv.m na Kasandri (Halkidiki). Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, kamin, tende, parking, baštu, travnjak, ostavu.

Za prodaju
255 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 63485
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
135 000 € 3139 €/m²
  • Kod objekta 63594
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 4062 €/m²
  • Kod objekta 63669
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 4545 €/m²
  • Kod objekta 63671
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 2846 €/m²
  • Kod objekta 63755
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 63889
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
120 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 63948
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 2741 €/m²
  • Kod objekta 63975
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
123 000 € 2673 €/m²
  • Kod objekta 64081
  • Kvadratura 46 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
120 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 64132
  • Kvadratura 32 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter