Prodaja - Stan 58 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Цhaniotis
185 000 €
3190 €/m²
Property 63170 photo 1
Property 63170 photo 2
Property 63170 photo 3
Property 63170 photo 4
Property 63170 photo 5
Property 63170 photo 6
Property 63170 photo 7
Property 63170 photo 8
Property 63170 photo 9
Property 63170 photo 10
Property 63170 photo 11
Property 63170 photo 12
Property 63170 photo 13
Property 63170 photo 14
Property 63170 photo 15

Detalji

  • Godina izgradnje: 2003
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 89 km

Opis

Na prodaju stan od 58 kv.m na Kasandri (Halkidiki). Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, travnjak.

Za prodaju
210 000 € 3230 €/m²
  • Kod objekta 43212
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
205 000 € 3203 €/m²
  • Kod objekta 50067
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 1454 €/m²
  • Kod objekta 51336
  • Kvadratura 110 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
160 000 € 1454 €/m²
  • Kod objekta 51337
  • Kvadratura 110 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
210 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 54821
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
160 000 € 3809 €/m²
  • Kod objekta 56866
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 2769 €/m²
  • Kod objekta 59735
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 2575 €/m²
  • Kod objekta 60649
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 1777 €/m²
  • Kod objekta 60910
  • Kvadratura 90 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
270 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 62259
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter