Prodaja - Zgrada 1204 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Maratonas
1 400 000 €
1163 €/m²
Property 47596 photo 1
Property 47596 photo 2
Property 47596 photo 3
Property 47596 photo 4
Property 47596 photo 5
Property 47596 photo 6
Property 47596 photo 7
Property 47596 photo 8
Property 47596 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 750 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju zgrada od 1204 kv.m na Atici. Zgrada se sastoji od 0 sprata. Zgrada Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
1 200 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 14828
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
2 000 000 € 1 350 000 € 627 €/m²
  • Kod objekta 33639
  • Kvadratura 2150 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
2 000 000 € 1 700 000 € 829 €/m²
  • Kod objekta 35095
  • Kvadratura 2050 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
2 000 000 € 833 €/m²
  • Kod objekta 37253
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
1 400 000 € 1162 €/m²
  • Kod objekta 47596
  • Kvadratura 1204 m²
  • Udaljenost od mora 750 m

Prijava za Newsletter