Prodato
Property 47082 photo 1
Property 47082 photo 2
Property 47082 photo 3
Property 47082 photo 4
Property 47082 photo 5
Property 47082 photo 6
Property 47082 photo 7
Property 47082 photo 8
Property 47082 photo 9
Property 47082 photo 10
Property 47082 photo 11
Property 47082 photo 12
Property 47082 photo 13
Property 47082 photo 14
Property 47082 photo 15

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2021
  • Broj soba: 4
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Bazen
  • Ostava
  • Nekretnine u odmaralištima
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodajumezoneta od 110 kv.m na Kritu. Mezoneta se sastoji od 4 sprata. u suterenu se sastoji od ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je Raspored kutak Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, baštu, roštilj, ostavu.

Na upit
  • Kod objekta 52984
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
58 000 € 35 000 € 411 €/m²
  • Kod objekta 54612
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 4
Izdavanje
od 250 € /dnevno 3 €/m²
  • Kod objekta 55858
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
215 000 € 160 000 € 800 €/m²
  • Kod objekta 56203
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
343 000 € 2017 €/m²
  • Kod objekta 56378
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
343 000 € 2017 €/m²
  • Kod objekta 56379
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
50 000 € 549 €/m²
  • Kod objekta 56507
  • Kvadratura 91 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
535 000 € 2675 €/m²
  • Kod objekta 56738
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
650 000 € 3250 €/m²
  • Kod objekta 56739
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
65 000 € 55 000 € 264 €/m²
  • Kod objekta 56814
  • Kvadratura 208 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter