Prodaja - Zemljište 4250 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Thermaikos Neoi Epivates
190 000 €
44 €/m²
Property 46871 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1600 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Sadržaj

  • Pristup

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 4250 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
180 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 8035
  • Kvadratura 4068 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
250 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 8237
  • Kvadratura 7350 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
240 000 € 400 €/m²
  • Kod objekta 8666
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 13200 m
Za prodaju
220 000 € 314 €/m²
  • Kod objekta 8668
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 12200 m
Za prodaju
230 000 € 333 €/m²
  • Kod objekta 13993
  • Kvadratura 690 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
180 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 14018
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
230 000 € 382 €/m²
  • Kod objekta 19475
  • Kvadratura 601 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
200 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 23751
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 9800 m
Za prodaju
160 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 26402
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
160 000 € 450 €/m²
  • Kod objekta 26856
  • Kvadratura 355 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m

Prijava za Newsletter