Prodaja - Zemljište 4100 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija
190 000 €
46 €/m²
Property 46728 photo 1
Property 46728 photo 2
Property 46728 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 74 km

Sadržaj

  • Pristup

Opis

Na prodaju Zemljište od 4100 kv.m. na Sitoniji (Halkidiki). Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 29416
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
250 000 € 277 €/m²
  • Kod objekta 29526
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
250 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 30806
  • Kvadratura 13500 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
250 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 33301
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
215 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 34018
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
225 000 € 163 €/m²
  • Kod objekta 38887
  • Kvadratura 1379 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
250 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 39302
  • Kvadratura 23000 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
270 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 42070
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
240 000 € 287 €/m²
  • Kod objekta 45187
  • Kvadratura 835 m²
  • Udaljenost od mora 90 m
Za prodaju
250 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 46005
  • Kvadratura 4078 m²
  • Udaljenost od mora 800 m

Prijava za Newsletter