Prodato

Prodaja - Vila 200 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Цhaniotis
Na upit
Property 46662 photo 1
Property 46662 photo 2
Property 46662 photo 3
Property 46662 photo 4
Property 46662 photo 5
Property 46662 photo 6
Property 46662 photo 7
Property 46662 photo 8
Property 46662 photo 9
Property 46662 photo 10
Property 46662 photo 11
Property 46662 photo 12
Property 46662 photo 13
Property 46662 photo 14
Property 46662 photo 15
Property 46662 photo 16
Property 46662 photo 17
Property 46662 photo 18
Property 46662 photo 19
Property 46662 photo 20
Property 46662 photo 21
Property 46662 photo 22
Property 46662 photo 23
Property 46662 photo 24
Property 46662 photo 25
Property 46662 photo 26
Property 46662 photo 27
Property 46662 photo 28
Property 46662 photo 29
Property 46662 photo 30
Property 46662 photo 31
Property 46662 photo 32

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2015
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 77 km

Sadržaj

  • Bazen
  • Ostava
  • Unutrašnje stepenice

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 200 kv.m na Kasandri (Halkidiki). u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, bazen, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
620 000 € 3444 €/m²
  • Kod objekta 40133
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
650 000 € 3095 €/m²
  • Kod objekta 45724
  • Kvadratura 210 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
650 000 € 3095 €/m²
  • Kod objekta 45728
  • Kvadratura 210 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 200 000 € 2857 €/m²
  • Kod objekta 45729
  • Kvadratura 420 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 200 000 € 10434 €/m²
  • Kod objekta 46847
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 500 000 € 4054 €/m²
  • Kod objekta 47757
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
510 000 € 4722 €/m²
  • Kod objekta 47794
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 300 000 € 5200 €/m²
  • Kod objekta 48923
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
620 000 € 2818 €/m²
  • Kod objekta 49745
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
620 000 € 2792 €/m²
  • Kod objekta 49746
  • Kvadratura 222 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter