300 000 €
2174 €/m²
Property 4653 photo 1
Property 4653 photo 2
Property 4653 photo 3
Property 4653 photo 4
Property 4653 photo 5
Property 4653 photo 6

Detalji

  • Godina izgradnje: 1985
  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju stan od 138 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, parking, grejanje.

Apartman se nalazi u oblasti Neo Psichiko

Za prodaju
297 000 € 3300 €/m²
  • Kod objekta 65614
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 65643
  • Kvadratura 119 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
255 000 € 4636 €/m²
  • Kod objekta 65689
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 5510 €/m²
  • Kod objekta 65764
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
385 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 65765
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
294 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 65766
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
420 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 65768
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 65784
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 3762 €/m²
  • Kod objekta 65793
  • Kvadratura 101 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 6111 €/m²
  • Kod objekta 65812
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter