Prodaja - Stan 88 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
355 200 €
4036 €/m²
Property 45659 photo 1
Property 45659 photo 2
Property 45659 photo 3
Property 45659 photo 4
  • Kod objekta 45659
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 88 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od grada: 10 km
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 88 kv.m u Larnaka. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, parking, lift, alarm.

Za prodaju
340 263 € 8299 €/m²
  • Kod objekta 36943
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
330 000 € 4342 €/m²
  • Kod objekta 37034
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
355 000 € 2191 €/m²
  • Kod objekta 45076
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
340 000 € 3578 €/m²
  • Kod objekta 45601
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
340 000 € 3736 €/m²
  • Kod objekta 45610
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
355 200 € 4036 €/m²
  • Kod objekta 45659
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
321 000 € 3028 €/m²
  • Kod objekta 50478
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
341 000 € 1776 €/m²
  • Kod objekta 51995
  • Kvadratura 192 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
340 000 € 6538 €/m²
  • Kod objekta 52023
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 1711 €/m²
  • Kod objekta 52141
  • Kvadratura 184 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter