Prodaja - Stan 137 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
500 000 €
3650 €/m²
Property 45603 photo 1
Property 45603 photo 2
Property 45603 photo 3
Property 45603 photo 4
Property 45603 photo 5
Property 45603 photo 6
  • Kod objekta 45603
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 137 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju stan od 137 kv.m u Larnaka. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, ostava. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, parking, lift, alarm.

Za prodaju
500 000 € 5555 €/m²
  • Kod objekta 18005
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
451 998 € 9224 €/m²
  • Kod objekta 36942
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
505 000 € 8278 €/m²
  • Kod objekta 36960
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
422 500 € 4642 €/m²
  • Kod objekta 37004
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 4347 €/m²
  • Kod objekta 45190
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 3649 €/m²
  • Kod objekta 45603
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
435 000 € 3198 €/m²
  • Kod objekta 45768
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
700 000 € 3804 €/m²
  • Kod objekta 51967
  • Kvadratura 184 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
455 000 € 3395 €/m²
  • Kod objekta 51998
  • Kvadratura 134 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
555 000 € 4269 €/m²
  • Kod objekta 52193
  • Kvadratura 130 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter