Prodaja - Zemljište na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
150 000 €
300 €/m²
Property 4557 photo 1
Property 4557 photo 2
Property 4557 photo 3

Detalji

  • Ostale pogodnosti: проведены вода и электричество
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 0 kv.m. na Olimpska regija.

Za prodaju
220 000 € 505 €/m²
  • Kod objekta 30956
  • Kvadratura 435 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
215 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 32012
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
200 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 32503
  • Kvadratura 10952 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
130 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 32663
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
130 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 33059
  • Kvadratura 12179 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
160 000 € 320 €/m²
  • Kod objekta 34010
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
150 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 34028
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
190 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 37806
  • Kvadratura 6599 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
160 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 38820
  • Kvadratura 11165 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
170 000 € 404 €/m²
  • Kod objekta 38834
  • Kvadratura 420 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m

Prijava za Newsletter