Prodato

Prodaja - Poslovni prostor 1100 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Opština Čarilau
Na upit
Property 45482 photo 1
Property 45482 photo 2

Detalji

  • Godišnja isplativost: 6,32%
  • Godina izgradnje: 1985
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 1100 kv.m u Solunu. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
85 000 € 787 €/m²
  • Kod objekta 7357
  • Kvadratura 108 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
110 000 € 4230 €/m²
  • Kod objekta 8201
  • Kvadratura 26 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
1 800 000 €
  • Kod objekta 12956
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
1 645 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 13252
  • Kvadratura 235 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
749 000 € 1134 €/m²
  • Kod objekta 14617
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
28 000 € 823 €/m²
  • Kod objekta 51740
  • Kvadratura 34 m²
  • Broj soba 1
Preporučujemo Za prodaju
200 000 € 3389 €/m²
  • Kod objekta 51993
  • Kvadratura 59 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Investicija Za prodaju
280 000 € 823 €/m²
  • Kod objekta 64424
  • Kvadratura 340 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter