Prodaja - Zemljište 1600 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
290 000 €
181 €/m²
Property 44583 photo 1
Property 44583 photo 2
Property 44583 photo 3
Property 44583 photo 4
Property 44583 photo 5
Property 44583 photo 6
Property 44583 photo 7
Property 44583 photo 8
Property 44583 photo 9
Property 44583 photo 10
Property 44583 photo 11
Property 44583 photo 12

Detalji

  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od grada: 46 km
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1600 kv.m. na Krfu.

Za prodaju
400 000 € 57 €/m²
  • Kod objekta 49499
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
370 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 49614
  • Kvadratura 44872 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
320 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 50085
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
300 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 50750
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
250 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 50915
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
240 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 50971
  • Kvadratura 4236 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
250 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 51203
  • Kvadratura 4470 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
400 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 51715
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 2750 m
Za prodaju
350 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 52138
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
250 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 52412
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter