Prodaja - Zemljište 9000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
360 000 €
40 €/m²
Property 10255 photo 1
Property 10255 photo 2
Property 10255 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 9000 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
330 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 23091
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
350 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 23170
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
305 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 24096
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
465 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 24097
  • Kvadratura 6260 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
300 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 25131
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
350 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 25988
  • Kvadratura 17600 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
315 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 29539
  • Kvadratura 7004 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
530 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 29696
  • Kvadratura 4050 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
300 000 € 255 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 29948
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
320 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 30027
  • Kvadratura 6135 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m

Prijava za Newsletter