Na upit
Property 44378 photo 1

Detalji

  • Godina izgradnje: 2020
  • Grejanje: električno
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 0 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, parking, lift, grejanje.

Za prodaju
785 000 € 10466 €/m²
  • Kod objekta 42319
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 3814 €/m²
  • Kod objekta 42384
  • Kvadratura 97 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
650 000 € 3714 €/m²
  • Kod objekta 42405
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
890 000 € 2479 €/m²
  • Kod objekta 42415
  • Kvadratura 359 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
708 000 €
  • Kod objekta 42422
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
730 000 € 4478 €/m²
  • Kod objekta 42489
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 720 000 € 2987 €/m²
  • Kod objekta 42721
  • Kvadratura 241 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 200 000 € 14666 €/m²
  • Kod objekta 42950
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
2 000 000 € 14705 €/m²
  • Kod objekta 43628
  • Kvadratura 136 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
1 380 000 € 12545 €/m²
  • Kod objekta 43651
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter