Prodaja - Vila 376 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 300 000 €
3457 €/m²
Property 46235 photo 1
Property 46235 photo 2
Property 46235 photo 3
Property 46235 photo 4
Property 46235 photo 5
Property 46235 photo 6
Property 46235 photo 7
Property 46235 photo 8
Property 46235 photo 9
Property 46235 photo 10
Property 46235 photo 11
Property 46235 photo 12
Property 46235 photo 13
Property 46235 photo 14
Property 46235 photo 15
Property 46235 photo 16
Property 46235 photo 17
Property 46235 photo 18
Property 46235 photo 19
Property 46235 photo 20
Property 46235 photo 21
  • Kod objekta 46235
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 376 m²
  • Površina placa 570 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2020
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 7300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 376 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, ostava. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na drugom sprat se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
1 700 000 € 3617 €/m²
  • Kod objekta 23754
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
1 850 000 € 3700 €/m²
  • Kod objekta 24040
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 820 000 € 5352 €/m²
  • Kod objekta 24887
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 711 000 € 6067 €/m²
  • Kod objekta 41307
  • Kvadratura 282 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 800 000 € 1 600 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 43650
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 833 915 € 4607 €/m²
  • Kod objekta 45524
  • Kvadratura 398 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 761 616 € 4482 €/m²
  • Kod objekta 45527
  • Kvadratura 393 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 800 000 € 5294 €/m²
  • Kod objekta 51115
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 850 000 € 2350 €/m²
  • Kod objekta 51522
  • Kvadratura 787 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 850 000 € 6727 €/m²
  • Kod objekta 56075
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter