Prodaja - Vila 287 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 900 000 €
6620 €/m²
Property 39824 photo 1
Property 39824 photo 2
Property 39824 photo 3
Property 39824 photo 4
Property 39824 photo 5
Property 39824 photo 6
  • Kod objekta 39824
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 287 m²
  • Površina placa 435 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 287 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, grejanje, ostavu.

Za prodaju
2 060 000 € 17758 €/m²
  • Kod objekta 9671
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 950 000 € 6093 €/m²
  • Kod objekta 25954
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 200 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 26878
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 250 000 € 1 650 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 31572
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
2 000 000 € 4255 €/m²
  • Kod objekta 32895
  • Kvadratura 470 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 200 000 € 4888 €/m²
  • Kod objekta 33493
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 000 000 € 5555 €/m²
  • Kod objekta 36409
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 200 000 € 7719 €/m²
  • Kod objekta 37677
  • Kvadratura 285 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 900 000 € 6620 €/m²
  • Kod objekta 39824
  • Kvadratura 287 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 250 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 42156
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter