Prodaja - Vila 257 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
1 250 000 €
4864 €/m²
Property 44171 photo 1
Property 44171 photo 2
Property 44171 photo 3
Property 44171 photo 4
Property 44171 photo 5
Property 44171 photo 6
Property 44171 photo 7
Property 44171 photo 8
Property 44171 photo 9
Property 44171 photo 10
Property 44171 photo 11
Property 44171 photo 12
Property 44171 photo 13
Property 44171 photo 14
Property 44171 photo 15
Property 44171 photo 16
Property 44171 photo 17
Property 44171 photo 18
Property 44171 photo 19
Property 44171 photo 20
  • Kod objekta 44171
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 257 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Stanje: U izgradnji
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju vila od 257 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, bazen, parking, ostavu.

Za prodaju
1 674 400 € 5600 €/m²
  • Kod objekta 43001
  • Kvadratura 299 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 300 000 € 6190 €/m²
  • Kod objekta 43709
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 250 000 € 4863 €/m²
  • Kod objekta 44171
  • Kvadratura 257 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
1 395 000 € 3170 €/m²
  • Kod objekta 44227
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 800 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 44621
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 200 000 € 3870 €/m²
  • Kod objekta 45697
  • Kvadratura 310 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 395 000 € 3720 €/m²
  • Kod objekta 45719
  • Kvadratura 375 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
1 500 000 € 3409 €/m²
  • Kod objekta 47537
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 5
Preporučujemo Za prodaju
1 100 000 € 3559 €/m²
  • Kod objekta 49380
  • Kvadratura 309 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 100 000 € 3606 €/m²
  • Kod objekta 49381
  • Kvadratura 305 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter