190 000 € 180 000 €
1714 €/m²
Property 42975 photo 1
Property 42975 photo 2
Property 42975 photo 3
Property 42975 photo 4
Property 42975 photo 5
Property 42975 photo 6
Property 42975 photo 7
Property 42975 photo 8
Property 42975 photo 9
Property 42975 photo 10
Property 42975 photo 11
Property 42975 photo 12
Property 42975 photo 13
Property 42975 photo 14
Property 42975 photo 15
Property 42975 photo 16
Property 42975 photo 17
Property 42975 photo 18
Property 42975 photo 19
Property 42975 photo 20
Property 42975 photo 21

Detalji

  • Godina izgradnje: 1985
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 105 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
205 000 € 3253 €/m²
  • Kod objekta 64754
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 2966 €/m²
  • Kod objekta 64755
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
205 000 € 3534 €/m²
  • Kod objekta 64756
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
210 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 64883
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
207 000 € 3450 €/m²
  • Kod objekta 64947
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 2258 €/m²
  • Kod objekta 65078
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
189 000 € 2520 €/m²
  • Kod objekta 65127
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
189 000 € 2486 €/m²
  • Kod objekta 65151
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 2785 €/m²
  • Kod objekta 65212
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
220 000 € 1981 €/m²
  • Kod objekta 65259
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter