Prodaja - Zemljište 25969 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
270 000 €
10 €/m²
Property 42942 photo 1
Property 42942 photo 2
Property 42942 photo 3
Property 42942 photo 4
Property 42942 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od grada: 38 km
  • Udaljenost od aerodroma: 39 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 25969 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda. Sa mogućnošću izgradnje do 640 kv.m.

Za prodaju
300 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 34372
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
320 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 34397
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 34641
  • Kvadratura 7836 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
280 000 € 210 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 34921
  • Kvadratura 5200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
370 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 35177
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
250 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 35219
  • Kvadratura 5200 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
300 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 35619
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
350 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 35766
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m
Za prodaju
300 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 35771
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
320 000 € 213 €/m²
  • Kod objekta 36389
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 1 m

Prijava za Newsletter