708 000 €
Property 42422 photo 1
Property 42422 photo 2
Property 42422 photo 3
Property 42422 photo 4
Property 42422 photo 5

Detalji

  • Godina izgradnje: 2021
  • Stanje: U izgradnji
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 0 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, parking, lift, ostavu.

Za prodaju
911 000 € 846 000 € 3990 €/m²
  • Kod objekta 33867
  • Kvadratura 212 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
750 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 35315
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
570 000 € 3275 €/m²
  • Kod objekta 36194
  • Kvadratura 174 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 000 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 36432
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 4193 €/m²
  • Kod objekta 36447
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
650 000 € 5416 €/m²
  • Kod objekta 36548
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 4500 €/m²
  • Kod objekta 37282
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
750 200 € 3641 €/m²
  • Kod objekta 37868
  • Kvadratura 206 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
590 000 € 3710 €/m²
  • Kod objekta 38322
  • Kvadratura 159 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
800 000 € 4968 €/m²
  • Kod objekta 38532
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter