Prodaja - Stan 86 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
775 000 €
9012 €/m²
Property 42318 photo 1
  • Kod objekta 42318
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 86 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 86 kv.m u Limasol. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, lift.

Za prodaju
1 100 000 € 4074 €/m²
  • Kod objekta 20274
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 055 000 € 4586 €/m²
  • Kod objekta 25768
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
900 000 € 3797 €/m²
  • Kod objekta 49700
  • Kvadratura 237 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
877 000 € 2884 €/m²
  • Kod objekta 50531
  • Kvadratura 304 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 6159 €/m²
  • Kod objekta 51193
  • Kvadratura 138 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
845 000 € 8711 €/m²
  • Kod objekta 51526
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
815 000 € 6791 €/m²
  • Kod objekta 54578
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
900 000 € 6338 €/m²
  • Kod objekta 55950
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
875 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 56071
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
890 000 € 7235 €/m²
  • Kod objekta 56458
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter