Prodato

Prodaja - Stan 40 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Цhaniotis
Na upit
Property 42374 photo 1
Property 42374 photo 2
Property 42374 photo 3
Property 42374 photo 4
Property 42374 photo 5
Property 42374 photo 6
Property 42374 photo 7
Property 42374 photo 8
Property 42374 photo 9

Detalji

  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 90 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju stan od 40 kv.m na Kasandri (Halkidiki). Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, parking, travnjak, roštilj. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
360 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 63889
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
120 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 63948
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 2741 €/m²
  • Kod objekta 63975
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
123 000 € 2673 €/m²
  • Kod objekta 64081
  • Kvadratura 46 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
120 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 64132
  • Kvadratura 32 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
160 000 € 2758 €/m²
  • Kod objekta 64243
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 2758 €/m²
  • Kod objekta 64244
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 64479
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
85 000 € 1700 €/m²
  • Kod objekta 64599
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
165 000 € 4024 €/m²
  • Kod objekta 65393
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter