Prodato

Prodaja - Stan 40 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Цhaniotis
Na upit
Property 42372 photo 1
Property 42372 photo 2
Property 42372 photo 3
Property 42372 photo 4
Property 42372 photo 5
Property 42372 photo 6
Property 42372 photo 7
Property 42372 photo 8
Property 42372 photo 9
Property 42372 photo 10

Detalji

  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 90 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju stan od 40 kv.m na Kasandri (Halkidiki). Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, parking, travnjak, roštilj. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
210 000 € 3230 €/m²
  • Kod objekta 43212
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
110 000 € 2340 €/m²
  • Kod objekta 48392
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
205 000 € 3203 €/m²
  • Kod objekta 50067
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 1454 €/m²
  • Kod objekta 51336
  • Kvadratura 110 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
160 000 € 1454 €/m²
  • Kod objekta 51337
  • Kvadratura 110 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
210 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 54821
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
145 000 € 2265 €/m²
  • Kod objekta 56096
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
125 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 56636
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
160 000 € 3809 €/m²
  • Kod objekta 56866
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
140 000 € 2333 €/m²
  • Kod objekta 58395
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter