Prodaja - Mezoneta 180 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Zapad
320 000 €
1778 €/m²
Property 4229 photo 1
Property 4229 photo 2
Property 4229 photo 3
Property 4229 photo 4
Property 4229 photo 5
Property 4229 photo 6
Property 4229 photo 7
Property 4229 photo 8
  • Kod objekta 4229
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Mezoneta
  • Kvadratura 180 m²
  • Površina placa 210 m²
  • Region Atika
  • Mesto Atina - Zapad (Atika)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin

Opis

Na prodajumezoneta od 180 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, baštu, grejanje.

Prizemlje površine 60 m2 je jednokrevetna prostorija u kojoj kupac može napraviti raspored po svom nahođenju.

Kuća je nedovršena. Cena gotovog objekta iznosiće 320.000 evra.

Objekat se nalazi u Porto Rafti

Za prodaju
440 000 € 2095 €/m²
  • Kod objekta 36952
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
340 000 € 3090 €/m²
  • Kod objekta 37651
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
340 000 € 2125 €/m²
  • Kod objekta 38434
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 2298 €/m²
  • Kod objekta 39225
  • Kvadratura 174 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
375 000 € 2483 €/m²
  • Kod objekta 54325
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 2529 €/m²
  • Kod objekta 57344
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
355 000 € 340 000 € 3655 €/m²
  • Kod objekta 57564
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 1850 €/m²
  • Kod objekta 59540
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 61743
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 2888 €/m²
  • Kod objekta 63705
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter