100 000 €
13 €/m²
Property 41977 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 13000 m
  • Udaljenost od grada: 0,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 7400 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 250 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad, na šumu.

Za prodaju
110 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 42926
  • Kvadratura 3450 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
120 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 45425
  • Kvadratura 5880 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
135 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 49543
  • Kvadratura 4312 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
130 000 € 120 000 € 400 €/m²
  • Kod objekta 51607
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
110 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 52283
  • Kvadratura 4083 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
140 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 54658
  • Kvadratura 10250 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
110 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 54680
  • Kvadratura 1145 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m
Za prodaju
128 000 € 204 €/m²
  • Kod objekta 56259
  • Kvadratura 626 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
125 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 56324
  • Kvadratura 1561 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
110 000 € 342 €/m²
  • Kod objekta 57962
  • Kvadratura 321 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter