Prodaja - Zemljište 500 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Bilten Kardia
130 000 €
260 €/m²
Property 28997 photo 1
Property 28997 photo 2
Property 28997 photo 3
Property 28997 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 4
  • Udaljeno od mora: 9500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 500 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
150 000 € 298 €/m²
  • Kod objekta 23748
  • Kvadratura 502 m²
  • Udaljenost od mora 9800 m
Za prodaju
160 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 26402
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
160 000 € 450 €/m²
  • Kod objekta 26856
  • Kvadratura 355 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m
Za prodaju
130 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 28997
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m
Za prodaju
140 000 € 280 €/m²
  • Kod objekta 29012
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
180 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 29528
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
130 000 € 323 €/m²
  • Kod objekta 29907
  • Kvadratura 402 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
160 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 31409
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
120 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 31416
  • Kvadratura 10600 m²
  • Udaljenost od mora 4400 m
Za prodaju
105 000 € 75 000 € 150 €/m²
  • Kod objekta 32007
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 16 m

Prijava za Newsletter